Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /images/134
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/134

Stypendyści naukowi i artystyczni Marszałka Województwa Łódzkiego w roku 2020 nagrodzeni !

W dniu 25 czerwca 2020 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych stypendystom, którzy w roku 2020 otrzymali stypendia naukowe i artystyczne Marszałka Województwa Łódzkiego. W imieniu Marszałka Grzegorza Schreibera wręczył je Wicemarszałek Zbigniew Ziemba.

- To wsparcie, które trafia do uczniów z całego regionu i pomaga w wyrównywaniu szans w dostępie do nauki – mówił przy okazji nagradzania młodych ludzi Wicemarszałek Zbigniew Ziemba. – Otrzymane stypendia będziecie mogli zainwestować w swoją przyszłość. Niech to wyróżnienie będzie dla was kluczem, który otworzy Wam drzwi do dalszej kariery.

Uzyskane stypendia stwarzają możliwość dalszego rozwoju naukowego i artystycznego. Zakupy oprogramowania, specjalistycznego sprzętu oraz instrumentów, wyjazdy na kursy mistrzowskie, nauka języka, konkursy za granicą – to cele najczęściej realizowane przez stypendystów.

W sumie na stypendia Marszałka samorząd województwa łódzkiego przeznaczył 200 tys. zł.

Serdecznie gratulujemy Nagrodzonym.

Image Gallery

{gallery}134{/gallery}
back to top


Znajdź nas na mapie

Kontakt

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Departament Kultury i Edukacji
90-051 Łódź, al. Piłsudskiego 8
Tel. (042) 291-98-37
E-mail: intelektualne.lodzkie@gmail.com